1.5.2020 - ŠTĚŇÁTKA NEMÁME!!! 

Vítejte na stránkách chovatelské stanice "Z Perlitové"

Bišonci jsou malí, nelínající pejsci s veselou a velmi milou a hravou povahou. Jsou vhodní prakticky do každého prostředí - jsou šťastní v domě se zahradou, stejně jako v městském bytě, důležité pro bišonka je, aby byl svým páníčkem milován.

Naše chovatelská stanice má v současné době tři fenky, které jsou výstavně úspěšné, mají výbornou povahu a zdravotní vyšetření.
Štěňátka od nás odcházejí několikrát odčervená, očkovaná, načipovaná s vlastním Europetpasem, mají základní hygienické návyky a mají za sebou rovněž první koupání, fénování a střihovou úpravu.
Samozřejmostí je kompletní chovatelský servis, kupní smlouva a startovací balíček.

V prosinci 2015 do naší smečky přibyla holčička belgického ovčáka malinois - Elisia Bekiyara. Elisia byla importována ze Srbska, má skvělý rodokmen a výbornou povahu, je přirozeně ostrá, nekopromisní obranářka a neúnavná aportérka, baví ji pracovat a je velmi učenlivá. Cvičíme TART (služební kynologie), ale zkoušky máme i ze sportovní kynologie. Do jejích tří let věku jsme zvládly složit osm zkoušek, z toho jednu třetího stupně (nejvyšší možný) a zúčastnit se čtrnácti závodů. 

chs1 chs2

chs3

chs4

chs5Tvorba stranek pro chovatele psu moonbarks studio

© 2013 Chovatelská stanice Z Perlitové